KİMLER SATIN ALMALI
- Satış ve Tahsilatını takip etmek isteyen Tüm Esnaflar
- Ticari program ihtiyacı olan Tüm Kobi ve Ticari İşletmeler
- Peşin ve Kredi kartlı satış yapan Tüm Mağazalar

Deniz Yıldızı + PLUS Esnafın, Küçük İşletmenin, Kobinin ve Mağazaların ihtiyaçlarına yönelik uygun fiyatlı doğru alternatifler sunar. Kriz ortamında yeni ve farklı bir şeyler yapmak lazım. Bildiğiniz gibi piyasada yüksek bedelli ve muhasebe temelli programlarının hakimiyeti var. Oysa krizde hiçbir işletmenin bu bedelleri ödeyecek gücü yok. Ayrıca bu programlar muhasebe temelli olduğu için muhasebe bilen elemana gereksinim duyuyorlar. Bu sebeple çok daha uygun fiyatlı ve kullanımı çok daha kolay çözümlerle yola çıkmak lazım. Krizden ilk çıkacak olanlar küçük esnaflar, mağazalar, küçük işletmeler ve kobiler olacak.

Çünkü bu işletmeler çekirdek yapıları, kendi öz sermayeleri ile dönmeleri ve çok az sayıda dış personel barındırmaları sebebi ile küçülseler de yaşamlarına devam edecekler. Bu işletmeler incelendiğinde bilgisayarlarının olmadığı veya olsa dahi işletmenin günlük işleri için bir program kullanılmadığını görürsünüz. Muhasebeleri de dışarıda muhasebecide tutulmaktadır. Bunun sebebi yüksek bedelli ve kullanımı zor muhasebe temelli programlardır. Fet Yazılım muhasebe programları yazmaz. Fet Yazılım programları muhasebecileri hedeflemez. Fet Yazılım program paketleri Esnafın, Küçük İşletmenin, Kobinin ve mağazaların günlük işlemlerini takip etmeleri için yazılmıştır. Kullanıcısının seviyesine ve ihtiyacına göre özel exe veya bölümlerden oluşur. Özellikle hızlı satış modülleri ile işetmelerin satış operasyonları için özel olarak dizayn edilmiştir. Fiyatları çok uygun ve kullanımı çok basittir. Genel muhasebeye değil hızlı satış sistemine ihtiyaç duyanlar veya bu kadar çok para vermektense işyerlerinde program hatta bilgisayar kullanmayan işetmeler için Deniz Yıldızı + PLUS mükemmel bir alternatiftir. Fet Yazılım tam 15 Yıldır sadece yazılım geliştiriyor.

KİMLER ALMAMALI
Genel muhasebelerini takip etmek için program arayanlar Deniz Yıldızı almamalıdır. Üretimlerini takip etmek isteyen firmalar Deniz Yıldızı almamalıdır. Taksitli satış yapan beyaz eşya ve mobilya mağazaları Fet Yazılım’ın Deniz Yıldızı + PLUS ürününü değil Okyanus Zincir Mağazacılık Taksitli satış paketini tercih etmelidir. Esnaf veya küçük mağaza değil profesyonel mağazacılık yapan işletmeler ise eğer Deniz Yıldızı yeterli gelmiyorsa Okyanus Zincir Mağazacılık Peşin satış paketini tercih etmelidir.

© Deniz Yıldızı +PLUS 2009 Tüm Hakları FET Yazılıma Aittir